Surman Zoltán Jr. magabiztos kezdete a profik között

2017.06.10-én került megrendezésre a Félix Promotion soron következő profi boksz rendezvénye Budakalászon, amelyen Surman Zoltán Jr. is bemutatkozott a profik táborában.

Ellenfele Mucsi Imre (0-0-3) volt, akit a harmadik menet közepén TKO-val győzött le.
Zoli végi irányította a mérkőzést, bár az “új” légkör okozta izgalom kicsit meg látszott rajta. Ahogy telt az idő a mérkőzésen Zoli úgy lett egyre magabiztosabb és egyre nagyobb fölényre tett szert. A harmadik menet közepén egy jól kivitelezett jobb horoggal nagyon komolyan el találta ellenfelét, amely következtében a számolás után a bíró nem is engedte tovább a mérkőzést, így Zoli nagyon szépen mutatkozott be a profik között, amihez több szakember gratulált a helyszínen. A rendezvény fő mérkőzésén a középsúlyú magyar bajnoki címért folyó csatározásban 92-98, 92-98, 94-96 arányban Bacskai Balázs egyhangú pontozással győzte le az addig veretlen Harcsa Norbertet.

A fotót készítette: ringcsoda.blog.hu